Videa

Fotografie

Facebook
Ořešák v Brně na Leitnerce PDF Tisk Email
Ořešák
Ořešák
V úterý 15.3.2016 se v Brně na Leitnerce od 19:30 hod koná samostatný jarní koncert folkové kapely Ořešák. Na Leitnerku se Ořešák rád vrací nejen kvůli někuřáckému baru, ale zejména kvůli výbornému zázemí, jaké tento brněnský klub nabízí. Kapela Ořešák byla založena v roce 1990. V současné době hraje již ve třinácté sestavě, která vystupuje od konce loňského roku. Těšit se můžete nejen na staré dobré písně v jiných aranžích, ale i na úplné novinky.
Více...
 
Epydemye představí oceňovanou desku Kotlina i s hosty PDF Tisk Email
EpydemyeJihočeská akustická kapela Epydemye připravuje sérii čtyř koncertů, které připomenou loňské úspěšné album Kotlina. Kapela na něm zpracovala životní příběhy Adolfa Opálky, Milady Horákové, Jana Palacha, Josefa Mašína, ale nevyhýbá se ani kontroverzním tématům jako jsou odsun sudetských Němců nebo selhání parašutisty Karla Čurdy. Deska, kterou kapela vydala v červnu 2015 pod producentským dohledem Dalibora Cidlinského jr., posbírala v posledních týdnech ocenění Album roku 2015 podle Radia Proglas , druhé místo v anketě Jihočeská kulturní událost roku a nominaci na Ceny Anděl v kategorii Folk a Country.
 

 

Více...
 
Olomoucká Bujabéza pokřtí své třetí CD! PDF Tisk Email
bujabeza
 
Ve čtvrtek 11. února se v kulturním centru ArtUm odehraje křest v pořadí již třetího CD olomoucké hudební skupiny Bujabéza. Kapela funguje na hudební scéně již víc než sedm let, a to ve stále stejném žánru, který se hudební kritici snaží označit za folk-rock. V pořadí již třetí CD nese název Před odletem a obsahuje celkem třináct písní. Tentokrát už ale nejde pouze o lidovky, jak u Bujabézy bývalo zvykem. Hned třemi kousky na album přispěla textařka Daniela Weber a text k písni Marinka napsal Honza Přeslička ze skupiny Epy de mye.
 
Více...
 
Britský písničkář Jamie Marshall představuje nový videoklip PDF Tisk Email
jamieHudební skupina renomovaného anglického písničkáře Jamieho Marshalla The Amplified Acoustic Band představuje nový videoklip natočený ke skladbě "Word Up", jejíž originál okupoval první příčky světových hitparád v osmdesátých letech. "Chtěli jsme natočit něco jednoduchého, a taky trochu bláznivého. A tato skladba dle našeho názoru splňuje oboje. Pak už jen zrealizovat náš nápad...
Více...
 
Žalman pokří Kamelotu nové album v Třebíči... PDF Tisk Email
 
Kamelot
 
U příležitosti vydání v pořadí již 24. alba Kamelotu Babí léto odstartovalo podzimní turné po České Republice i na Slovensku, během kterého nové písně návštěvníkům koncertů představí. Samozřejmě zaznějí i největší hity skupiny Kamelot. Během koncertů čeká na návštěvníky řada překvapení nejen ve formě zajímavě upravené scény, ale také v podobě atraktivních hostů.
Více...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 33