Videa

Fotografie

Facebook
Střípky z X. ročníku Slatiňanského vrabčáka PDF Tisk Email
Slatiňanský vrabčák 2014
Slatiňanský vrabčák 2014
V sobotu 15.11.2014 se v cela zaplněné slatiňanské sokolovně odehrálo desáté dějství festivalu Slatiňanský vrabčák. Ve Slatiňanech se již stalo tradicí, že třetí sobota v měsíci listopadu je zaslíbena tomuto malému festivalu. Již půl hodiny před vystoupením první kapely – Vomiště z Děčína,  se začala sokolovna plnit natěšenými posluchači, kteří dokázali od počátku vytvořit účinkujícím muzikantům příjemnou atmosféru pro jejich vystoupení. Souznění mezi jevištěm a publikem postupem času ještě narůstalo.
 
Více...
 
Nevermore & Kosmonaut – koncert v Brně, Praze, Turnově PDF Tisk Email
nevermore_krest2014
nevermore_krest2014
Skupina Nevermore & Kosmonaut Vás zve na své koncerty. Nejbližší se uskuteční v brněnském Café Práh 26.11. s hudebním hostem kapelou Šántré. Následující den 27.11. přijala kapela pozvání na společný koncert se skupinou Mangabej do pražského klubu Kocour. Trojlístek koncertů uzavře 28.11. vystoupení v Turnově na multižánrovém festivalu Napříč, na kterém kromě Nevermore & Kosmonaut vystoupí také Fernando Saunders, Gabriela Vermelho, Listolet a další.
Více...
 
Večer nabitý emocemi – koncert Marien k 10.výročí PDF Tisk Email

MarienV sobotu 8. listopadu se v pardubickém Domě hudby uskutečnil očekávaný a dopředu dlouho vyprodaný koncert skupiny Marien. Původně se tento koncert měl nést v duchu bujarých oslav, ale po tragické události z minulých dnů si všichni kladli otázku, jestli tento koncert k desetiletému výročí kapely vůbec bude. Slovem „všichni" myslím nejen kapelu, ale také početnou skupinu příznivců.

Více...
 
ŽALMAN ROZSVÍTÍ VÁNOČNÍ STROM V LETOHRADĚ PDF Tisk Email

letohradS přicházejícím adventem Letohrad pokračuje v tradici Slavnostního rozsvícení vánočního stromu. O sváteční atmosféru se postará první adventní neděli 30.11. od 17 hodin legenda české folkové scény Pavel Žalman Lohonka.

play

Více...
 
STRUNOVRAT V COUNTRY CLUBU LUCIE PDF Tisk Email
 
Strunovrat 1
Strunovrat

V neděli 16.listopadu 2014 si Vás dovolujeme pozvat do Country clubu Lucie v Hradci Králové, kde nahrává Český rozhlas Hradec Králové další z koncertů projektu "Folk žije!". Tentokrát se těšíme do čerstvě vymalované a nekuřácké Lucie na Slatiňanskou skupinu Strunovrat kolem manželů Petra a Jitky Šottových, kteří za námi přijíždí se svým, ještě teplým cédéčkem....

Více...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 33