Videa

Fotografie

Facebook
Marod a Choroši 6.11. AC Klubu Hradci Králové PDF Tisk Email

Marod-icoProč a Marod a Choroši, proč spolu, proč v listopadu, proč v Hradci Králové? Tyto a mnoho dalších otázek může tento společný projekt vyvolat. Pokusím se na ně odpovědět. Tak tedy… My Marodi jsme se s Choroši potkali letos na Festivalu Trampské Písně v Horním Jelení. Hned nám padli do oka. Jejich styl, připomínající Hop-Trop jak repertoárem, tak i složením nás oslovil. Moc se nám líbí, co hrají a jak to hrají a jistě nejsme sami.

Více...
 
Slávek Janoušek potvrzuje, že folk neztratil smysl ani po revoluci PDF Tisk Email
Slávek Janoušek na festivalu Folkové Chvojení - Foto: Ivan KrejzaOd úspěchu na Portě v osmdesátých letech je písničkář Slávek Janoušek ozdobou folkových akcí. Na letošním Folkovém Chvojení vystoupil spolu s Lubošem Vondrákem a Láďou Zítkou. Na jejich vystoupení se tak můžete podívat na YouTube nebo si poslechněte Koncert Studia Noc ve středu 24. září po 20. hodině v rádiu vašeho kraje
play
 
Jedinečný zážitek Nezmaři a Symfonický orchestr ZUŠ Uničov PDF Tisk Email
Nezmaři a Symfonický orchestr ZUŠ Uničov v olomoucké Redutě - Foto: Petra ŠevcůČtvrtým rokem pokračuje mezigenerační a mezižánrová spolupráce folkové skupiny Nezmaři a Symfonického orchestru ZUŠ Uničov. Jejich společný koncert v sále Reduta Moravské filharmonie Olomouc ve středu 17. září 2014 byl výjimečný. Nejen pro špičkový výkon oblíbené folkové legendy, ale hlavně pro nadšený a přitom profesionální výkon mladých uničovských muzikantů, který roste od koncertu ke koncertu.
play
 
Nezmaři a Symfonický orchestr ZUŠ Uničov v Olomoucké Redutě PDF Tisk Email
Nezmaři s orchestrem

Divácky velmi oblíbené spojení legendárních folkových Nezmarů a Symfonického orchestru ZUŠ Uničov vystoupí 17.9.2014 v 19:30 ve speciálním dvouhodinovém programu v sále Reduta Moravské filharmonie Olomouc. Skvělý zážitek slibující koncert – bude přenášen Českým rozhlasem na všechny regionální stanice Českého rozhlasu a do sítě Youtube.

Více...
 
Folková pasáž 2014 PDF Tisk Email

Folková pasáž
Folková pasáž
4. ročník festivalu Folková pasáž se uskuteční dne 6.9. 2014 od 12,30hod, v Křižanech v amfiteátru u hasičárny. Hlavním pořadatelem je Jaroslav Kuchař, člen kapely Passage. Vstup na místě : 190 Kč, v předprodeji: 150 Kč lze objednat v síti Ticketstream ( vstupenky lze také zakoupit na obecním úřadě v Křižanech a nebo objednat na emailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Více...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 33