Videa

Fotografie

Facebook
Zpěvník Víťi Troníčka PDF Tisk Email

zpevnik obalZpěvník připravila skupina Marien Víťovi Troníčkovi jako překvapení k jeho 40. narozeninám. Má celkem 160 stran a obsahuje notový zápis i akordové značky.

Obsahuje následující písničky:

A bylo léto, Alchymista, Babí léto, Balada o dvou, Beze slov, Cesta poslední kapky, Cestou za Tebou, Demonstrace proti ničemu, Dobře, Emil - šílený lepič plakátů, Geometrie samoty, Hladina, Hradby, Christiana, nzerát, Jak se zdá, Je to zvláštní, Kluk z Pardubic, Kotlíky lásky, Kousky veršů, Krajina v Tobě, Kruhy pod očima, Láska z roku ‘68, Malému princi, Mátový čaj, Mejdan v hlavě, Memento mori, Memento vitae, Mladé víno, Mlha, Motýlek, Můj ty světe, Múze Marien, Nad řekou, Návrat, Nechce se mi domů, Nejdelší let, Neklid...

Celý článek...
 
Milan Áda | Dopisy PDF Tisk Email

booklet printKdyž v roce 1971 poprvé slyšel z éteru legendární Greenhorns, zcela se mu změnil svět. Začal se zajímat o hru na kytaru a sám si začal psát písničky. Řeč je o Milanu Ádovi. Jeho skladby se začaly hromadit v šuplíku, a když už se zdálo, že se nikdy neobjeví na veřejnosti, postavil mu osud do cesty Petra Novotného, Petra Michala a Ivana Kurteva.Ti mají poměrně blízko k vydavatelství FOLK ŽIJE! V roce 2015 tak proběhlo nahrávání skladeb, které byly napsány v rozmezí let 1985 - 1996 a ve studiu se sešla spousta skvělých muzikantů a zpěváků folkového žánru.

Celý článek...
 
Bujabéza | Před odletem PDF Tisk Email

bookletsmallKapela funguje na hudební scéně již víc než sedm let, a to ve stále stejném žánru, který se hudební kritici snaží označit za folk-rock. Díky úpěšnému projektu na  Startovači skupina dokončila své, v pořadí již třetí, CD nesoucí název Před odletem s celkem třinácti písněmi. Tentokrát už ale nejde pouze o lidovky, jak u Bujabézy bývalo zvykem. Hned třemi kousky na album přispěla textařka Daniela Weber a text k písni Marinka napsal Honza Přeslička ze skupiny Epy de mye.

Celý článek...
 
Žalman & Spol. - Cestující muž PDF Tisk Email

cestujicimuz smallNové album nesoucí název Cestující muž, vydává Pavel Lohonka ve spolupráci s FOLK ŽIJE!.

Seznam písní: Cestující muž, Rybky, Tři země, Na holý zemi, Od zimy do zimy, Děti ulice, Zapomínám skleničku, Nikdo blízkej, Nemusíš mít velký hlas, Nějaký cizí pán, Kráska Sherry, Ticho hobitů, U sta hromů, Poslední vlak do Rájova, Oblázky

Celý článek...
 
Marien | Krajina v Tobě PDF Tisk Email

Krajina v ToběNové rozšířené vydání prvního alba skupiny Marien, nesoucí název Krajina v Tobě, obsahuje 14 původních písní mapujících pětileté období vývoje skupiny a 2 bonusové písně Pěčínská a Zimomřivá.

Marien album nahráli ve studiu Good day records Jiřího Maška v roce 2009, za režijního vedení Petra Novotného (Žalman a spol.). Bonusové písně skupina natočila v roce 2015 ve studiu MK Production Petra Michala, kde také proběhl remastering původních nahrávek pro nové vydání.

Celý článek...
 
Radek Bartoš | Vnitřní kompas PDF Tisk Email

booklet webPro některé veselý člověk, pro jiné melancholický introvert. Pro některé ten, který stále putuje a chce chytit vítr, pro jiné skvělý rodinný typ. Šikovný a pracovitý, pro jiné bohémský flákač a líný člověk. Ten, co si nikdy nic nepamatuje, nebo jen roztomilý popleta. Pedant na pořádek a přitom bordelář ve své vlastní duši. Kluk, co pořád všude jezdí na kole a nebo hraje na kytaru. Záleží, jakým úhlem pohledu se zrovna díváte....

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3